Stil Emprimecilik
Toptan Kumaş


Stil Emprimecilik

Hacımansur Sok. No:62 D-2
Osmanbey / Istanbul

Tel / Fax
0212 2465816
0212 2473601

1975'de Sultanhamam'da başlayan serüvenimiz 30 Haziran 1994'ten günümüze kadarda Osmanbey Hacımansur sokakta devam etmekte.

Uzun yıllar boyunca verilen emek, harcanan çaba ve oluşturulan güven ile Stil Emprime, kumaşçılık
sektörünün en köklü ve istikrarlı firmaları arasında yerini almıştır.

İnsan sağlığına ve çevreye zararsız ürünleri müşterimizle buluşturmak temel sorumluluğumuzdur..
Stil Emprimecilik kurum kültürünün temelinde kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti esastır.

Önceliği işi olan, takım ruhuyla hareket eden, tecrübesi ve ekip çalışması sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç ve bekletilerini en hızlı servis ile karşılamak için uğraşan çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Stil Emprimecilik, mal ve hizmet kalitesinde sınır tanımayan, istikrar sembolü, emprime kumaşçılık sektörünün yenilikçi ve önde gelen güzide işletmelerinden biridir.

Vizyon

Mal ve hizmet kalitesinden ödün vermeden sürekli müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Ürünlerimizin yaklaşık %30'unu yurt dışına satarak ihracatta büyümemizi sürdürmek ve ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmak.

 

Misyon

Stil Emprimecilik olarak kaliteyi, modayı ve ekonomiyi aynı potada eriterek müşterilerine avantaj ve ayrıcalık duygusunu yaşatmayı felsefemiz yaptık. İnsana değer veren müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve yönetim sistemimiz, çeşitli sektörlerden seçkin müşteriler ve lider kuruluşlarla uzun yıllara varan beraberlikler sağlamıştır.

Karşılıklı kazanma stratejisiyle hareket ederek çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle ortak paydada olduğumuzun ve çıkarlarımızın paralel olduğunun bilincideyiz. insan sağlığına ve çevreye zararsız ürünleri müşterimizle buluşturmak sorumluluğumuzun bir parçasıdır.

© Stil Emprimecilik Sanayi ve Tic. A.Ş.
ana sayfa hakkımızda ürünlerimiz iletişim